Αναλυτικά όσα δήλωσε ο προπονητής του Ολυμπιακού:
«Ικανοποιημένος είμαι, αν σκεφτούμε ότι ξοδέψαμε μεγάλη ενέργεια Τρίτη και Πέμπτη. Όπως καταλαβαίνετε, ήταν το τέταρτο παιχνίδι σε επτά ημέρες. Όταν πλησίασε ο Προμηθέας, με άξονα τον Γουόκαπ, έφυγε το ματς στους 20 πόντους. Καλή επιτυχία στον Προμηθέα. Στην Ευρωλίγκα μένουν εννέα αγωνιστικές και θα κυνηγήσουμε όσες περισσότερες νίκες μπορούμε για να πλασαριστούμε στα playoffs».
Basket League
Top
Μπαρτζώκας: «Θα κυνηγήσουμε όσες περισσότερες νίκες μπορούμε στην Ευρωλίγκα»
- από Ηλίας Παπαδόγκωνας
- 04/02/2024
- 0 Σχόλια
- Less than a minute
- 787 Views
- 6 μήνες πριν
![](https://totalbasket.gr/wp-content/uploads/2024/02/bartzokas.jpg)