29/03/2024
Euroleague Top ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΕΣ

Βιλερμπάν – Μονακό 77-87: Ένα δεκάλεπτο της αρκούσε

Η Μονακό τα χρειάστηκε στο γαλλικό ντέρμπι, αφού βρέθηκε ακόμα και στο -11, 61-50, στο τρίτο δεκάλεπτο. Ωστόσο, έβγαλε ποιότητα στην τελευταία περίοδο.

Διάβασε Περισσότερα
Euroleague ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΕΣ

Μπάγερν – Μπαρτσελόνα 79-87: Εύκολο βράδυ στο Μόναχο και επιστροφή στις νίκες για την Μπάρτσα

Η Μπαρτσελόνα κυριάρχησε για 30′ και με διάφορες που ξεπέρασαν ενίοτε και τους 20 πόντους, πέρασε από το Μόναχο με 79-87 και επέστρεψε.

Παρτίζαν – Ολυμπιακός 69-74: Θρυλικό διπλό τετράδας στο Βελιγράδι

Μεγάλος Ολυμπιακός πέρασε διά πυρός και σιδήρου από την κατάμεστη Stark Arena, παρότι βρέθηκε ακόμα και στο -14, 52-38, στο τρίτο δεκάλεπτο. Έτσι,.

Euroleague Top

Διπλό για την Μπαρτσελόνα στο Μόναχο

Έστω κι αν ζορίστηκε στην τέταρτη περίοδο, η Μπαρτσελόνα νίκησε 87-79 την Μπάγερν στο Μόναχο για την 32η αγωνιστική της Ευρωλίγκας και παρέμεινε.

Διπλό για… play in η Εφές!

Χάρη σε ένα απίθανο τρίτο δεκάλεπτο με επιμέρους σκορ 28-8 (!), η Αναντολού Εφές πέρασε από τη Βιτόρια και την έδρα της Μπασκόνια.

Top Προολυμπιακό 2024

Τη Δευτέρα κυκλοφορούν τα εισιτήρια του Προολυμπιακού

Την προσεχή Δευτέρα (1/4) κυκλοφορούν τα εισιτήρια για το Προολυμπιακό Τουρνουά της Αθήνας. Στη διάθεση του κοινού θα τεθούν από την Δευτέρα τα.

Έφτασε στην Μπολόνια η αποστολή του Παναθηναϊκού

Η αποστολή του Παναθηναϊκού έφτασε στην Μπολόνια για το παιχνίδι της 32ης αγωνιστικής της Euroleague κόντρα στη Βίρτους. Το «τριφύλλι» αναχώρησε για την.

Basket League Top

Αναβολή για το Παναθηναϊκός ΑΚΤOR-Προμηθέας λόγω του ντέρμπι ΑΕΚ-Ολυμπιακού

Ο ΕΣΑΚΕ επισημοποίησε την αναβολή της αναμέτρησης Παναθηναϊκός – Προμηθέας, υπό τον φόβο επεισοδίων. Πρόκειται για αίτημα της αστυνομίας, που αναμένεται να γίνει δεκτό,.

Προπονήθηκε και παίζει με Ολυμπιακό ο Λεντέι

Ο Ζακ Λεντέι πήρε μέρος στο πρωινό χαλάρωμα της Παρτίζαν ενόψει του παιχνιδιού κόντρα στον Ολυμπιακό(21.30 Novasportsprime). Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς είδε τον Ζακ Λεντέι να.

Euroleague Top VIDEO

Παράπονα Ερνανγκόμεθ: «Θα ήθελα παραπάνω χρόνο, έπαιξα μόνο σε ένα ματς πάνω από 30 λεπτά» (vid)

O Ουίλι Ερνανγκόμεθ δε φαίνεται να είναι ιδιαίτερα ικανοποιημένος με τον έως τώρα ρόλο του στην Μπαρτσελόνα, με τον Ισπανό να εκδηλώνει τα….