Έναν παίκτη με σπουδαίες παραστάσεις ετοιμάζεται να προσθέσει στο σύνολό της η ομάδα του Πανερυθραϊκού, που αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Elite League.
Πιο συγκεκριμένα, το Totalbasket.gr πιστό στο ραντεβού του με τα αποκλειστικά, έρχεται να κάνει γνωστή την πληροφορία αυτή, που θέλει τον 35χρονο Έλληνα γκαρντ που πέρυσι αγωνίστηκε στην Καρδίτσα, να βρίσκεται κοντά στο να μετακομίσει στην Αττική για λογαριασμό του Πανερυθραϊκού.